Przedstawiciele w Polsce

Anna Kondracka

Wolontariuszka Fundacji w Polsce od września 1995 roku.

Stanisław Widajewicz

Wolontariusz – Inżynier mechanik. Studia na Wydziale Mechaniczno Energetycznym Politechniki Śląskiej i Wydziale Maszyn Roboczych i Pojazdów Politechniki Warszawskiej. Rzeczoznawca samochodowy. Urodzony we Lwowie, szczególnie związany z Kresami, a z Polculem od 2007 roku. Wspomaga pracę Fundacji w Polsce. Mieszka wraz z żoną, Anną Laddy-Widajewicz, Konsultantką Fundacji, w Warszawie.

Sven Zagała

Swoją karierę zawodową zaczynał od pracy dla Jurka Bonieckiego w firmie Stolat Pty. Ltd. w Australii. Absolwent Wydziału Stosunków Międzynarodowych na Melbourne University oraz Master of Business Administration (MBA) prowadzonych łącznie przez Uniwersytet Warszawski i Illinois University w Urbana-Champaigne. Sympatyk Fundacji od 1983 roku, aktywnie działa od 2010 r. Mieszka w Warszawie z żoną i dwójką dzieci.

Byli przedstawiciele

prof. Jan Hanasz

Emerytowany Profesor astrofizyk na uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W stanie wojennym wraz z kolegami emitował programy telewizji „Solidarność” oraz wypuszczał balony z podpiętymi nadajnikami radiowymi przekazujące program Solidarności nad głowami radiolokatorów UB. Internowany przez bezpiekę. Laureat Polculu z 1983 roku, zaangażował sie w prace Polculu jako Przedstawiciel Fundacji w Polsce.

Wojciech SikoraParyż
Kazimierz DobrowolskiWarszawa
Jan HanaszToruń